- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Promocja BRD

Z Neucą po zdrowie

Autor: Skrobiszewska Luiza poniedziałek, 08 września 2014 00:00

img small   6 września 2014 r. przedstawiciele WORD w Toruniu wzięli udział w akcji promującej aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. W spacerze zarejestrowało się 3500 osób. Na mecie odbył się piknik wieńczący całość wydarzenia, podczas którego WORD Toruń przygotował dla uczestników upominki i atrakcje.
„Porusz Toruń” to impreza charytatywna. Każdy kilometr przebyty przez jednego uczestnika marszu to 2 złote przekazane przez Fundację NEUCA dla zdrowia na konto toruńskiej Fundacji na Rzecz Hematologii.

 

Więcej…

 

Wycieczka do Grudziądza

Autor: Skrobiszewska Luiza wtorek, 05 sierpnia 2014 00:00

img small   28 lipca przedstawiciele WORD TORUŃ i sołectwa Białe Błota zorganizowali dla dzieci z gminy wycieczkę do Grudziądza. Uczestnicy wyjazdu zwiedzili nową siedzibę Oddziału Terenowego WORD, spotkali się z Prezydentem Grudziądza Robertem Malinowskim oraz pod kierunkiem przewodnika poznali Stare Miasto.

 

Więcej…

 

Zajęcia w CEK w roku szkolnym 2013 - 2014

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 16 lipca 2014 00:00

   Miło nam poinformować, że w zakończonym niedawno roku szkolnym Centrum Edukacji Komunikacyjnej odwiedziło 3680 dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i opiekunom grup za zaufanie, jakim obdarzyliście WORD Toruń w kwestii edukacji z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Życzymy udanego letniego wypoczynku i serdecznie zapraszamy w nowym roku szkolnym!

 
 

Piknik rodzinny na Błoniach Nadwiślańskich z okazji obchodów Święta Miasta 2014

Autor: Skrobiszewska Luiza wtorek, 24 czerwca 2014 00:00

img small   21.06.2014 r. WORD Toruń uczestniczył w rodzinnym pikniku z okazji Święta Miasta. Od godz. 15 na rodziny czekało na Błoniach Nadwiślańskich mnóstwo atrakcji. Przy stoisku WORD Toruń najmłodsi odgadywali zagadki i odpowiadali na pytania z przepisów ruchu drogowego oraz bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym, natomiast starsi mogli sprawdzić swoją wiedzę, podczas rozwiązywania przykładowego egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Zainteresowani mogli również zapoznać się z oprzyrządowaniem samochodu przystosowanego do osób z dysfunkcją narządów ruchu, a także spróbować rzutu piłką do kosza w alkogoglach.

 

Więcej…

 

Festyn Michayland 2014

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 11 czerwca 2014 00:00

img small   7 czerwca WORD Toruń uczestniczył w rodzinnym festynie  „Michayland” w Parku Miejskim na Bydgoskim Przedmieściu. Od rana na całe rodziny czekało tam mnóstwo atrakcji. Dzieci mogły, m.in. spróbować swoich sił w jeździe rowerem po torze przeszkód, rzucić piłką do kosza w alkogoglach oraz sprawdzić swoją wiedzę z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego. Żadne dziecko nie odeszło od stanowiska WORD z pustymi rękami.

 

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 14