- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home

 

    Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu co roku organizuje festyn motoryzacyjny pn. "Z nami bezpieczniej". Impreza, ciesząca się dużym zainteresowaniem, odbywa się w dwóch niezależnych terminach zarówno w WORD Toruniu jak i w Oddziale Terenowym w Grudziadzu.

   Festyn skierowany jest niemal do wszystkich grup wiekowych. Organizowanych jest szereg i konkursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Obok zabaw praktycznych, organizowane są konkursy teoretyczne dla dzieci w poszczególnych przedziałach wiekowych oraz konkurs sprawnościowy jazdy rowerem po torze przeszkód. Wszystkie konkursy premiowane są cennymi nagrodami nawet do 5 miejsca, natomiast w konkursie sprawnościowym nagrodą dla zwycięzcy jest rower górski.

    Największą popularnością wśród dzieci i młodzieży cieszą się egzaminy na kartę rowerową i motorowerową prowadzone przez egzaminatorów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu oraz przedstawicieli Policji.

   Doświadczenia kierowcy mogą natomiast zmierzyć się z torem przeszkód w rywalizacji za kierownicą pojazdu egzaminacyjnego wyposażonego w tzw. "troleje" czyli system do symulacji poślizgu oraz spróbować jazdy samochodem w alkogoglach, symulujących stan kierowcy w stanie po spożyciu alkoholu.

    W festynie biorą udział zarówno szkoły jak również całe rodziny, które po emocjonujących konkurencjach mogą posilić się woskową grochówką. W trakcie festynu prezentowany jest sprzęt policyjny, wozy strażackie, motory żużlowe oraz najnowsze modele samochodów osobowych wystawianych przez dealerów.

 

 

 

Festyn Motoryzacyjny - Grudziądz 2011

Autor: Administrator piątek, 10 czerwca 2011 19:35

    W czerwcu 2011 roku, na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Oddział Terenowy w Grudziądzu odbył się festyn motoryzacyjny pn. „Z nami bezpieczniej”, skierowany w szczególności do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów. Dla uczestników festynu zorganizowano szereg zabaw i konkursów o tematyce motoryzacyjnej.

Więcej…

 

Festyn Motoryzacyjny - Toruń 2011

Autor: Skrobiszewska Luiza piątek, 10 czerwca 2011 19:35

   W dniu 10 czerwca 2011 roku, na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu odbył się festyn motoryzacyjny pn. „Z nami bezpieczniej”, skierowany w szczególności do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów. Dla uczestników festynu zorganizowano szereg zabaw i konkursów o tematyce motoryzacyjnej.

Więcej…

 

Festyn Motoryzacyjny - Toruń 2010

Autor: Skrobiszewska Luiza piątek, 11 czerwca 2010 19:35

   W dniu 11 czerwca 2010 roku, na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu odbył się festyn motoryzacyjny pn. „Z nami bezpieczniej”, skierowany w szczególności do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów. Dla uczestników festynu zorganizowano szereg zabaw i konkursów o tematyce motoryzacyjnej

Więcej…

 
 

Festyn Motoryzacyjny - Grudziądz 2009

Autor: Skrobiszewska Luiza sobota, 06 czerwca 2009 19:35

   W dniu 6 czerwca 2009 roku, na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Oddziału Terenowego w Grudziądzu odbył się festyn motoryzacyjny pn. „Z nami bezpieczniej”, skierowany w szczególności do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów. Dla uczestników festynu zorganizowano szereg zabaw i konkursów o tematyce motoryzacyjnej

Więcej…

 

Festyn Motoryzacyjny - Toruń 2009

Autor: Skrobiszewska Luiza piątek, 05 czerwca 2009 19:35

   W dniu 5 czerwca 2009 roku, na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu odbył się festyn motoryzacyjny pn. „Z nami bezpieczniej”, skierowany w szczególności do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów. Dla uczestników festynu zorganizowano szereg zabaw i konkursów o tematyce motoryzacyjnej

Więcej…