- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Festyn Michayland 2015

img-small    6 czerwca przedstawiciele WORD Toruń uczestniczyli w rodzinnym festynie  „Michayland” w Parku Miejskim na Bydgoskim Przedmieściu. Od rana na całe rodziny czekało tam mnóstwo atrakcji. Dzieci mogły, m.in. spróbować swoich sił w jeździe rowerem po torze przeszkód, rzucić piłką do kosza w alkogoglach oraz sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Żadne dziecko nie odeszło od stanowiska WORD z pustymi rękami.


  

Podczas kilku godzin kilkaset dzieci zostało obdarowanych upominkami odblaskowymi i nagrodami, z których część WORD Toruń otrzymał od Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy, jako materiały promocyjne, związane z realizacją przez ZDW inwestycji współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013, takich jak:
1. „Drogowa Inicjatywa Samorządowa 2014”
2. „Poprawa bezpieczeństwa na drogach wojewódzkich”, w ramach którego zrealizowany został projekt: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 551 Strzyżawa-Wabrzeźno m. Węgorzyn.
3. „Przebudowa ciągów dróg wojewódzkich”.
4. „Budowa rond w ciągach dróg wojewódzkich”, w ramach którego zostaną zrealizowane trzy inwestycje:
- „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 534 poprzez rozbudowę skrzyżowania ul. Kętrzyńskiego z ul. 11 listopada w Wąbrzeźnie na rondo, wykonanie odwodnienia i oświetlenia”
- „Przebudowa drogi wraz z odtworzeniem kanalizacji deszczowej drogi wojewódzkiej 266 w miejscowości Sędzin.
- „Budowa obejścia miasta Nakła nad Notecią na kierunku Pd-Pn w ciągu drogi wojewódzkiej nr 241 Rogóźno-Tuchola.
5. „Przebudowa obiektów mostowych w ciągach dróg wojewódzkich”
6. „Odwodnienie, przebudowa chodnika i nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 558 Lipno-Dyblin”.


Fotorelacja