- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego Konkursy 2010 Podsumowanie konkursu na najciekawszą pomoc dydaktyczną

Podsumowanie konkursu na najciekawszą pomoc dydaktyczną


 

   W dniu 29.03.2010 r. w Centrum Edukacji Komunikacyjnej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się podsumowanie konkursu na najciekawszą pomoc dydaktyczną z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.   

   Konkurs został zorganizowany wspólnie przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu i Delegaturę Kuratorium Oświaty w Toruniu. Celem konkursu było popularyzowanie zasad i przepisów ruchu drogowego.

   W konkursie wzięli udział nauczyciele wychowania przedszkolnego i nauczyciele I i II etapu edukacyjnego. Nauczyciele wychowania przedszkolnego i I etapu edukacyjnego mieli wykonać historyjkę obrazkową, natomiast nauczyciele II etapu edukacyjnego krzyżówkę. Pomoce miały być wykonane w taki sposób, aby można je było wykorzystać podczas zajęć z dziećmi w Centrum Edukacji Komunikacyjnej.

   Do organizatorów wpłynęły 24 pomoce dydaktyczne. Jury przyznało jedną nagrodę główną oraz trzy wyróżnienia. Autorzy tych prac otrzymali dyplomy oraz nagrody pieniężne ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu. Wszyscy uczestnicy konkursu uhonorowani zostali okolicznościowymi dyplomami.

   WORD Toruń oraz Delegatura Kuratorium Oświaty w Toruniu serdecznie dziękują wszystkim nauczycielom, którzy wzięli udział w konkursie, za poświęcenie swojego czasu i wkład pracy w przygotowanie pomocy dydaktycznych.