- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home

Święto województwa kujawsko-pomorskiego

Autor: Administrator piątek, 01 czerwca 2012 00:00

img small   Wielki dwudniowy kiermasz wytwarzanych według tradycyjnych receptur produktów spożywczych na Rynku Nowomiejskim w Toruniu otworzy tegoroczne obchody Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego. To wydarzenie już w najbliższy weekend (2 i 3 czerwca), a świąteczne imprezy trwać będą aż do 24 czerwca. Zapraszamy!

 

Więcej…

 

Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Autor: Skrobiszewska Luiza poniedziałek, 28 maja 2012 00:00

img small   W dniu 26 maja br. przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu wzięli udział w festynie rodzinnym organizowanym przez Caritas Diecezji Toruńskiej z okazji Dnia Dziecka „Bądźmy razem”. Dzieci mogły m.in. spróbować swoich sił w jeździe rowerem po torze przeszkód oraz sprawdzić swoją wiedzę z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego.

Więcej…

 

Międzyprzedszkolny Przegląd Scenek Dramowych

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 09 maja 2012 00:00

small   8 maja 2012 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyła się X edycja Międzyprzedszkolnego Przeglądu Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Torunia. Celem konkursu, w którym wzięły dzieci sześcioletnie, było zaprezentowanie zasad bezpiecznego zachowania się dzieci w domu i w najbliższym otoczeniu, w różnych codziennych sytuacjach, w tym również w ruchu drogowym.

Więcej…

 
 

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Autor: Skrobiszewska Luiza poniedziałek, 07 maja 2012 00:00

small   W dniu 25 kwietnia 2012 r. na terenie „Piernikowego Miasteczka” odbyły się Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. Startowało w nich 10 pięcioosobowych drużyn ze szkół ponadgimnazjlanych. Dla jednej ze zwycięskich drużyn Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu ufundował puchar i nagrody rzeczowe, które wręczył osobiście.

Więcej…

 

Posiedzenie wojewódzkiej rady BRD

Autor: Skrobiszewska Luiza wtorek, 24 kwietnia 2012 00:00

img small   W dniu 20 kwietnia 2012 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się pierwsze w tym roku, posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczestniczyli w nim przedstawiciele administracji rządowej, władz samorządowych województwa, powiatów i gmin, przedstawiciele zarządów drogowych oraz wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego funkcjonujących na terenie naszego województwa.

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 następna > ostatnia >>

Strona 15 z 19