- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home

Sprzęt szkoleniowy dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 25 października 2012 00:00

small   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu ufundował dla Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu sprzęt szkoleniowy w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej o wartości ponad 8 tysięcy złotych. Jednostka szkoleniowa otrzymała między innymi fantomy, defibrylator i deskę ortopedyczną.
Oficjalne przekazanie odbyło się 19 października br. podczas Kujawsko-Pomorskich Mistrzostw Służb Mundurowych w Pływaniu w Wielkiej Nieszawce.

Więcej…

 

II Ogólnopolska Konferencja „Edukacja dla bezpieczeństwa a nauczanie pierwszej pomocy”

Autor: Administrator piątek, 05 października 2012 00:00

   W dniach 18-19 października 2012 r. na terenie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja „Edukacja dla bezpieczeństwa a nauczanie pierwszej pomocy”. Konferencja adresowana jest do nauczycieli, środowiska medycznego, pracowników instytucji państwowych i samorządowych oraz firm zainteresowanych problematyką edukacji dla bezpieczeństwa i nauczaniem pierwszej pomocy.

Więcej…

 

24-28 września 2012 r. Tygodniem Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Autor: Administrator czwartek, 20 września 2012 00:00

img small   Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego  podjęła uchwałę, ustanawiającą 24-28 września 2012 r. Tygodniem Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ustanowienie Tygodnia BRD ma na celu popularyzację idei oraz koordynację działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce. Ogłoszenie Tygodnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego jest znakomitą okazją do zwrócenia uwagi użytkownikom dróg na podstawowe problemy, z jakimi mogą spotkać się na drogach, a także do podejmowania działań edukacyjnych skierowanych zarówno do osób dorosłych, jak też do dzieci i młodzieży.

Więcej…

 
 

Marsz Zebry

Autor: Administrator wtorek, 11 września 2012 00:00

img small   8 września 2012 r. wspólnie z mieszkańcami Torunia uczestniczyliśmy w Marszu Zebry, czyli marszu po bezpieczeństwo w ruchu drogowym zorganizowanym przez Fundację „Marsz Zebry”. Celem przedsięwzięcia było uświadomienie mieszkańców – zarówno tych najmłodszy jak i tych starszych – jakie zagrożenia możemy napotkać podczas uczestnictwa w ruchu drogowym, a także w jaki sposób pomagać poszkodowanym w wypadku nim dotrze na miejsce pomoc specjalistyczna. Uczestnicy Marszu Zebry mogli w tym celu m.in. zobaczyć symulacje różnych zdarzeń drogowych (samochodu z autobusem, rowerzysty z samochodem itp.). Ponadto uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z przepisów ruchu drogowego biorąc udział w konkursie, który zorganizował i przeprowadził Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu.

Więcej…

 

I Toruńskie Wyścigi Rowerkowe

Autor: Administrator poniedziałek, 03 września 2012 00:00

img small   1 września 2012 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Bema w Toruniu odbyły się I Toruńskie Wyścigi Rowerkowe. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego  w Toruniu uczestniczył w imprezie i przy okazji zawodów sprawdzał wiedzę najmłodszych ze znajomości zasad obowiązujących w ruchu drogowym, aby tuż przed rozbrzmiewającym pierwszym dzwonkiem przypomnieli sobie najważniejsze zasady, jakie obowiązują na drodze. Każde dziecko, które odwiedziło stanowisko WORD otrzymało wybrany przez siebie upominek.

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 następna > ostatnia >>

Strona 14 z 19