- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Promocja BRD

Instruktor i Ośrodek Roku 2012

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 30 stycznia 2013 13:00

img small   29 stycznia br. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się wręczenie nagród Dyrektora WORD „Instruktor Roku 2012” i „Ośrodek Roku 2012”. Nagrody przyznaje się za wyróżniające wyniki w przygotowaniu osób, które przystąpiły do egzaminu państwowego na prawo jazdy w WORD w Toruniu.

Więcej…

 

WORD w Toruniu wyróżniony przez Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Autor: Kucicki Krzysztof środa, 30 stycznia 2013 00:00

img small  28 stycznia br. odbyła się uroczystość wieńcząca Rok Praw Dziecka 2012. Wiceprzewodniczący sejmiku Ryszard Bober oraz wicemarszałek Dariusz Kurzawa złożyli podziękowania reprezentantom instytucji, które aktywnie włączyły się w zeszłoroczne obchody Roku Praw Dziecka w województwie kujawsko-pomorskim. Wśród wyróżnionych placówek znalazł się Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu.

Więcej…

 

Spotkanie z instruktorami i przedstawicielami OSK

Autor: Oleradzki Rafał poniedziałek, 28 stycznia 2013 14:00

img small   W dniu 25.01.2013 r odbyło się w WORD w Toruniu oraz w Oddziale Terenowym w Grudziądzu planowane spotkanie z przedstawicielami Ośrodków Szkolenia Kierowców. W szkoleniu udział wzięło 180 osób.
Na spotkanie zaproszeni byli również przedstawiciele Urzędu Miasta oraz przedstawiciel nadzoru z Urzędu Marszałkowskiego. W programie było omówienie procesu egzaminowania w świetle nowej Ustawy o kierujących oraz rozporządzeń wykonawczych.

Więcej…

 
 

O bezpieczeństwie na drogach województwa kujawsko-pomorskiego

Autor: Kucicki Krzysztof poniedziałek, 29 października 2012 00:00

img small  W dniu 26 października 2012 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczestniczyli w nim przedstawiciele administracji rządowej, władz samorządowych województwa, powiatów i gmin, przedstawiciele zarządów drogowych i wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego.

Więcej…

 

Sprzęt szkoleniowy dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 25 października 2012 00:00

small   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu ufundował dla Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu sprzęt szkoleniowy w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej o wartości ponad 8 tysięcy złotych. Jednostka szkoleniowa otrzymała między innymi fantomy, defibrylator i deskę ortopedyczną.
Oficjalne przekazanie odbyło się 19 października br. podczas Kujawsko-Pomorskich Mistrzostw Służb Mundurowych w Pływaniu w Wielkiej Nieszawce.

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 14