- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Konkursy

Konkurs na karty pracy z zakresu BRD

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 26 kwietnia 2012 00:00

   W dniu 24.04.2012 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się podsumowanie konkursu na najciekawsze karty pracy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Więcej…

 

Podsumowanie konkursu plastycznego "Bądź widoczny na drodze"

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 17 listopada 2011 10:00

   W dniu 16 listopada 2011 r. w Centrum Edukacji Komunikacyjnej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Bądź widoczny na drodze”. Konkurs został zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu i Delegaturę Kuratorium Oświaty w Toruniu. Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży zasad ruchu drogowego oraz propagowanie bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Więcej…

 

Konkurs plastyczny "Bądź widoczny na drodze"

Autor: Skrobiszewska Luiza wtorek, 04 października 2011 10:45

   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Delegatura w Toruniu, serdecznie zapraszają przedszkola i szkoły podstwowe do udziału w konkursie plastycznym pn. "Bądź widoczny na drodze". Celem konkursu jest: propagowanie bezpiecznego zachowania i poruszania się po drogach publicznych, uświadomienie dzieciom jak ważne dla ich bezpieczeństwa jet to, aby były widoczne dla pozostałych uczestników ruchu drogowego, zachęcenie do noszenia elementów odblaskowych w warunkach ograniczonej widoczności.

Więcej…

 

Podsumowanie konkursu na najciekawszą pomoc dydaktyczną

Autor: Skrobiszewska Luiza poniedziałek, 29 marca 2010 20:17

   W dniu 29.03.2010 r. w Centrum Edukacji Komunikacyjnej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się podsumowanie konkursu na najciekawszą pomoc dydaktyczną z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 7