- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Promocja BRD - 2013r.

Projekt edukacyjny pt. "Moja karta rowerowa"

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 19 czerwca 2013 00:00

img-small  14 czerwca 2013 r. w Oddziale Terenowym WORD w Grudziądzu odbyło się uroczyste podsumowanie projektu edukacyjnego pt. „Moja karta rowerowa”, którego organizatorem była Straż Miejska w Grudziądzu przy współpracy z WORD w Toruniu. Akcja, która trwała od kwietnia do czerwca polegała na przeprowadzeniu egzaminu na kartę rowerową w 12 grudziądzkich szkołach podstawowych. Do projektu przystąpiło w sumie 723 dzieci, z czego 460 uzyskało kartę rowerową.

Więcej…

 

Policjant Ruchu Drogowego 2013

Autor: Skrobiszewska Luiza poniedziałek, 17 czerwca 2013 00:00

img small  W dniach 11-12 czerwca 2013 r. odbyły się eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego 2013”, zorganizowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Do konkursu włączył się Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu, fundując nagrodę dla zwycięzcy konkursu, którym został mł. asp. Kamil Kempiński z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Finał ogólnopolski odbędzie się w dniach 17-20 września 2013 r. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie

Więcej…

 

Festyn Rodzinny Caritas pn. "Bądźmy razem"

Autor: Skrobiszewska Luiza wtorek, 11 czerwca 2013 00:00

img small  W dniu 8 czerwca 2013 r. przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu wzięli udział w festynie rodzinnym organizowanym przez Caritas Diecezji Toruńskiej pn. „Bądźmy razem”. Dzieci mogły, m.in. spróbować swoich sił w jeździe rowerem po torze przeszkód oraz sprawdzić swoją wiedzę z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego.

 

Więcej…

 
 

Konferencja MZD

Autor: Skrobiszewska Luiza piątek, 07 czerwca 2013 00:00

img small  6 czerwca 2013 r. w MZD w Toruniu odbyła się konferencja pn. „Bezpieczeństwo ruchu drogowego w mieście”, której organizatorami byli: Miejski Zarząd Dróg w Toruniu, Komenda Miejska Policji w Toruniu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy. Podczas konferencji omówiono statystyki policyjne w zakresie wypadków drogowych na terenie miasta, wymieniono najważniejsze inwestycje, zaprezentowano działania na rzecz bezpieczeństwa drogowego oraz zaprezentowano najnowsze rozwiązania brd. 

Więcej…

 

Rodzinny festyn pn. "Rudak Dzieciom"

Autor: Skrobiszewska Luiza poniedziałek, 27 maja 2013 00:00

img small  26 maja br. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu wziął udział w rodzinnym festynie pn. „Rudak Dzieciom”, którego organizatorami byli Szkoła Podstawowa nr 17 w Toruniu, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Koło Rudak oraz Stowarzyszenie Rudak.

 

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 4