- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home

Promocja BRD - 2012r.

O bezpieczeństwie na drogach województwa kujawsko-pomorskiego

Autor: Kucicki Krzysztof poniedziałek, 29 października 2012 00:00

img small  W dniu 26 października 2012 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczestniczyli w nim przedstawiciele administracji rządowej, władz samorządowych województwa, powiatów i gmin, przedstawiciele zarządów drogowych i wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego.

Więcej…

 

Sprzęt szkoleniowy dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu

Autor: Skrobiszewska Luiza czwartek, 25 października 2012 00:00

small   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu ufundował dla Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu sprzęt szkoleniowy w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej o wartości ponad 8 tysięcy złotych. Jednostka szkoleniowa otrzymała między innymi fantomy, defibrylator i deskę ortopedyczną.
Oficjalne przekazanie odbyło się 19 października br. podczas Kujawsko-Pomorskich Mistrzostw Służb Mundurowych w Pływaniu w Wielkiej Nieszawce.

Więcej…

 

II Ogólnopolska Konferencja „Edukacja dla bezpieczeństwa a nauczanie pierwszej pomocy”

Autor: Administrator piątek, 05 października 2012 00:00

   W dniach 18-19 października 2012 r. na terenie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja „Edukacja dla bezpieczeństwa a nauczanie pierwszej pomocy”. Konferencja adresowana jest do nauczycieli, środowiska medycznego, pracowników instytucji państwowych i samorządowych oraz firm zainteresowanych problematyką edukacji dla bezpieczeństwa i nauczaniem pierwszej pomocy.

Więcej…

 

24-28 września 2012 r. Tygodniem Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Autor: Administrator czwartek, 20 września 2012 00:00

img small   Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego  podjęła uchwałę, ustanawiającą 24-28 września 2012 r. Tygodniem Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ustanowienie Tygodnia BRD ma na celu popularyzację idei oraz koordynację działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce. Ogłoszenie Tygodnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego jest znakomitą okazją do zwrócenia uwagi użytkownikom dróg na podstawowe problemy, z jakimi mogą spotkać się na drogach, a także do podejmowania działań edukacyjnych skierowanych zarówno do osób dorosłych, jak też do dzieci i młodzieży.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4