- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home WORD Toruń Tablica ogłoszeń Ogłoszenia czasowe

WORD Toruń - ogłoszenia czasowe

Sprawdź się przed egzaminem teoretycznym

Autor: Nagórski Ryszard poniedziałek, 28 października 2013 00:00

shop img.php   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu w ramach akcji „Sprawdź się przed egzaminem teoretycznym” umożliwia bezpłatne skorzystanie ze stanowisk komputerowych oraz sprawdzenie swojej wiedzy poprzez rozwiązywanie przykładowych testów z zakresu egzaminu teoretycznego na kat. B prawa jazdy.
   Celem naszej oferty jest umożliwienie Państwu zapoznania się z przykładowymi pytaniami testowymi na prawo jazdy, oswojenie się z komputerem i jego oprzyrządowaniem oraz zmniejszenie stresu egzaminacyjnego.

Więcej…

 

Pojazd oraz trasa egzaminacyjny na kat. AM

Autor: Administrator czwartek, 25 kwietnia 2013 00:00

img-small   Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu i Oddział Terenowy w Grudziądzu będą przeprowadzać egzaminy na kategorię AM prawa jazdy na następującym modelu motoroweru.

 

 

Więcej…

 

Wdrożenie systemu teleinformatycznego PWPW

Autor: Administrator poniedziałek, 22 kwietnia 2013 00:00

   Uprzejmie informujemy, że od dnia 22 kwietnia 2013r. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu posiada system teleinformatyczny PWPW zapewniający prowadzenie spraw administracyjnych związanych z egzaminowaniem i uzyskiwaniem uprawnień do kierowania pojazdami w formie elektronicznej na podstawie wygenerowanego przez Starostę Profilu Kandydata na Kierowcę.

 
 

Spotkanie z instruktorami i przedstawicielami OSK

Autor: Administrator środa, 10 kwietnia 2013 00:00

   W dniu 16.04.2013r. odbyło się spotkanie w WORD Toruń oraz OT Grudziądz obejmujące omówienie przebiegu procesu egzaminowania w zakresie kategorii A, A1, A2 i AM w świetle Ustawy o Kierujących i Rozporządzeń wykonawczych oraz prezentację przebiegu egzaminu na kat. A na placu manewrowym ośrodka egzaminowania.

Więcej…

 

Motocykle egzaminacyjne

poniedziałek, 25 marca 2013 00:00

Suzuki small   Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu i Oddział Terenowy w Grudziądzu będą przeprowadzać egzaminy na kategorię A, A1 i A2 prawa jazdy na następujących modelach motocykli.

 

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 13