- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home WORD Toruń Tablica ogłoszeń Ogłoszenia czasowe

WORD Toruń - ogłoszenia czasowe

Warsztaty doskonalenia zawodowego dla niezatrudnionych egzaminatorów

Autor: Oleradzki Rafał czwartek, 24 kwietnia 2014 00:00

key   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku organizuje 3-dniowe warsztaty doskonalenia zawodowego dla niezatrudnionych egzaminatorów.

 

 

Więcej…

 

Ogłoszenie o sprzedaży

Autor: Oleradzki Rafał czwartek, 20 marca 2014 00:00

key   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie ogłasza sprzedaż zestawu pojazdów ciężarowych: samochodu ciężarowego STAR L70/LE 12.180 i przyczepy ciężarowej KONAR JG2,  dotychczas eksploatowanych jako pojazdy egzaminacyjne.

 

 

Więcej…

 

Spotkanie z przedstawicielami i instruktorami OSK

Autor: Administrator czwartek, 23 stycznia 2014 00:00

   W dniach 21 i 22 stycznia 2014r. odbyły się spotkania w WORD Toruń oraz OT Grudziądz, odbyły się spotkania z przedstawicielami i instruktorami OSK. W spotkaniach uczestniczyło 41 osób w Toruniu oraz 36 osób w Grudziądzu. Tematem spotkań była analiza najczęstrzych błędów popełnianych przez zdających egzaminy teoretyczne i praktyczne

Więcej…

 
 

Przetarg ofertowy na sprzedaż samochodów osobowych marki Nissan Micra - Białystok

Autor: Oleradzki Rafał piątek, 08 listopada 2013 00:00

  Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku ogłasza pisemny przetarg ofertowy nieograniczony na sprzedaż samochodów osobowych marki Nissan Micra używanych do przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy kat. B oraz szkolenia w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku.

Więcej…

 

Sprawdź się przed egzaminem teoretycznym

Autor: Nagórski Ryszard poniedziałek, 28 października 2013 00:00

shop img.php   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu w ramach akcji „Sprawdź się przed egzaminem teoretycznym” umożliwia bezpłatne skorzystanie ze stanowisk komputerowych oraz sprawdzenie swojej wiedzy poprzez rozwiązywanie przykładowych testów z zakresu egzaminu teoretycznego na kat. B prawa jazdy.
   Celem naszej oferty jest umożliwienie Państwu zapoznania się z przykładowymi pytaniami testowymi na prawo jazdy, oswojenie się z komputerem i jego oprzyrządowaniem oraz zmniejszenie stresu egzaminacyjnego.

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 8