- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home WORD Toruń Tablica ogłoszeń Ogłoszenia stałe

WORD Toruń - ogłoszenia stałe

Faktury za egzaminy

Autor: Maciejewska Mariola piątek, 01 września 2023 00:00

articles

   Uprzejmie informuję, że faktury za egzamin dla szkół jazdy lub innych podmiotów gospodarczych mogą być wystawiane na podstawie wniosku i tylko na podstawie płatności za egzaminy, które są uiszczane przelewem na konto WORD z opisem w treści kogo dotyczy opłata (imię, nazwisko, pesel, kategoria).

Więcej…

 

Autor: Mączyńska Karolina wtorek, 19 kwietnia 2022 00:00

Więcej…

 

Udostępnianie samochodu Toyota Yaris z sześciobiegową skrzynią biegów ośrodkom szkolenia kierowców

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 10 czerwca 2020 00:00

   Uprzejmie informujemy, że w celu ograniczenia stresu egzaminacyjnego związanego z wykorzystaniem podczas egzaminu państwowego samochodu z sześciobiegową skrzynią biegów WORD Toruń umożliwia OSK udostępnianie samochodu egzaminacyjnego. Wynajem pojazdu ma pomóc kursantom w zapoznaniu się z tym rodzajem skrzyni.

Więcej…

 
 

Zajęcia w miasteczku ruchu drogowego w OT Grudziądz

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 26 lutego 2020 00:00

articles   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu Oddział Terenowy w Grudziądzu, od 1 kwietnia do 31 października, udostępnia dla grup zorganizowanych i mieszkańców Grudziądza, miasteczko ruchu drogowego. Serdecznie zapraszamy do korzystania z infrastruktury, w celu nauki i wpajania dzieciom podstawowych zasad ruchu drogowego.

Więcej…

 

Zmiana przepisów dotyczących egzaminowania

Autor: Nagórski Ryszard poniedziałek, 01 lipca 2019 00:00

male    Informujemy, że z dniem 01.07.2019 r. wchodzi w życie nowe Rozporządzenie w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach.

Więcej…

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3