- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home WORD Toruń Tablica ogłoszeń Ogłoszenia czasowe Spotkanie z przedstawicielami i instruktorami OSK

Spotkanie z przedstawicielami i instruktorami OSK

W dniach 4 i 5 lutego 2016r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu oraz Oddziale Terenowym WORD w Grudziądzu odbyły się spotkania z przedstawicielami OSK, poświęcone prezentacji nowych pojazdów egzaminacyjnych. W spotkaniu w Toruniu (4.02) uczestniczyło 29 osób natomiast w Grudziądzu w spotkaniu wzięło 26 przedstawicieli.

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na najem samochodów osobowych dla WORD w Toruniu i OT w Grudziądzu, wybrana została oferta firmy Bednarscy Sp. J. z siedzibą w Toruniu. W wyniku dokonanego wyboru, od dnia 29 lutego 2016r., pojazdem egzaminacyjnym w kategorii B prawa jazdy będzie Toyota Yaris w wersji Active natomiast w zakresie kat. B+E w WORD Toruń Toyota RAV4.


 

Kat. B

Toyota Yaris wer. Active

(WORD Toruń i Oddział Terenowy w Grudziądzu)

        

Kat. B+E

Toyota RAV4

(WORD Toruń)

2015-toyota-yaris-3dr-liftback-auto-le-natl-angular-front-exterior-view 100495603 s   2016-toyota-rav4-awd-4-door-limited-natl-angular-front-exterior-view 100539893 s

nadwozie - wersja 5-cio drzwiowa
silnik - 1,0 69 KM
skrzynia biegów - manualna 5-cio stopniowa

 

nadwozie - wersja 5-cio drzwiowa
silnik - 2,0 D - 4D 143 KM
skrzynia biegów - manualna 6-cio stopniowa

 


 


Fotorelacja

 

 

----------------- Ogłoszenie o spotkaniu --- 'archiwalne'

   W związku z wyborem nowego pojazdu egzaminacyjnego na kategorię B i B+E, dniach 4 i 5 lutego 2016r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu oraz Oddziale Terenowym w Grudziądzu, odbędą się spotkania z przedstawicielami i instruktorami OSK. Serdecznie zapraszamy.

   W związku z wyborem nowego pojazdu egzaminacyjnego na kategorię B i B+E, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu, zaprasza przedstawicieli OSK na spotkania, które odbędą się w dniach:

- 4.02.2016r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu, oraz

- 5.02.2016r. w Oddziale Terenowym WORD Toruń w Grudziądzu.

Spotkania rozpoczną się o godzinie 1300

Serdecznie zapraszam
Dyrektor WORD w Toruniu