- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego Centrum Edukacji Komunikacyjnej Goście CEK-u 3744 dzieci uczestnikami zajęć w Centrum Edukacji Komunikacyjnej w 2013 r.

3744 dzieci uczestnikami zajęć w Centrum Edukacji Komunikacyjnej w 2013 r.

IMG 4160 small

   Zbliżamy się do końca 2013 r. Jeszcze w grudniu gościliśmy w Centrum Edukacji Komunikacyjnej 223 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Płużnicy, Szkoły Podstawowej nr 2 w Toruniu, Zespołu Szkół nr 2 w Grębocinie, Szkoły Podstawowej w Ostaszewie, Szkoły Podstawowej w Małej Nieszawie, Szkoły Podstawowej w Gronowie i Szkoły Podstawowej w Warszewicach.

   W sumie od stycznia do grudnia 2013 r. przeprowadziliśmy zajęcia dla 3744 dzieci. Cieszymy się bardzo, że zajęcia cieszą się coraz większym zainteresowaniem.
Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i opiekunom grup za zaufanie, jakim obdarzyliście WORD w Toruniu w kwestii edukacji z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Wszystkim nauczycielom i partnerom w działaniach na rzecz brd składamy najlepsze życzenia pomyślności, realizacji planowanych zamierzeń oraz zdrowia i szczęścia w życiu osobistym w Nowym 2014 Roku.