- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego Promocja BRD 2013 XI Międzyprzedszkolny Przegląd Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”

XI Międzyprzedszkolny Przegląd Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”

img small   W dniu 22 marca 2013 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyła się IX edycja Międzyprzedszkolnego Przeglądu Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Torunia. Celem konkursu, w którym wzięły dzieci pięcio i sześcioletnie, było zaprezentowanie zasad bezpiecznego zachowania się dzieci w domu i w najbliższym otoczeniu, w różnych codziennych sytuacjach, w tym również w ruchu drogowym.


   W przeglądzie wzięło udział 9 placówek z terenu Torunia i powiatu toruńskiego. W przerwie między prezentacjami scenek dramowych odbywały się zabawy z udziałem dzieci i zaproszonych gości. Przedstawiciel z Fundacji „Zielony Liść” przeprowadził z dziećmi pogadankę na temat konieczności noszenia elementów odblaskowych. Przedszkola  oraz wszystkie dzieci uczestniczące w przeglądzie otrzymały atrakcyjne upominki ufundowane przez organizatorów imprezy, którymi byli: Przedszkole Miejskie nr 2 w Toruniu, Przedszkole Miejskie nr 17 w Toruniu, Komenda Straży Miejskiej w Toruniu, Komenda Miejska Policji w Toruniu, Fundacja „Zielony Liść” oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu, Państwowa Inspekcja Sanitarna PSSE w Toruniu, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu i Liga Ochrony Przyrody.

Fotorelacja