- reset +
Members Login

Rozwiń Panel
Home Home Home
Home

Instruktor i Ośrodek Roku 2017

Autor: Skrobiszewska Luiza sobota, 10 marca 2018 00:00

img small   Marian Orzechowski, Grzegorz Kępczyński i Tomasz Wilczewski byli najlepszymi instruktorami nauki jazdy w 2017 r. i wygrali ranking toruńskiego WORD-u. Ośrodkiem roku został OSK SUKCES z Brodnicy, co oznacza, że jego kursanci mogą pochwalić się najwyższą zdawalnością. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu już po raz 11. przygotował klasyfikację „Instruktor Roku” i „Ośrodek Roku”. W pierwszej kategorii bierze się pod uwagę zdawalność przeszkolonych osób w pierwszym podejściu do egzaminu praktycznego (zarówno kat. A, B, jak i C). Drugi ranking opiera się o wyrażoną w procentach zdawalność za pierwszym razem egzaminu praktycznego tylko dla kat. B. 

Więcej…

 

Ferie w WORD Toruń

Autor: Skrobiszewska Luiza środa, 28 lutego 2018 00:00

IMG 1615    W dziennych zajęciach w Centrum Edukacji Komunikacyjnej w czasie ferii zimowych wzięło udział w sumie 32 dzieci. - Podczas pięciogodzinnych spotkań uczestnicy zajęć grali w grę na zasadach podobnych do tradycyjnej gry w „STATKI” - mówi Luiza Skrobiszewska z toruńskiego WORD-u.


Więcej…

 

Zajęcia z modelami RC

Autor: Skrobiszewska Luiza wtorek, 27 lutego 2018 00:00

IMG 1615    Jak zwykle panowie z Toruńskiego Klubu Motorowego sprawili młodym miłośnikom motoryzacji sporo frajdy ucząc ich sterowania modelami „rajdówek”. Uczestnicy zajęć mieli okazję spróbować swoich sił w prowadzeniu modeli w ruchu drogowym, zwracając uwagę na znaki drogowe i sygnalizacje świetlne. Wszyscy poradzili sobie znakomicie i tym sposobem zdobyli swoje pierwsze doświadczenia za sterami pojazdów, póki co tych mniejszej skali.

Więcej…

 

Zajęcia dla dzieci w Centrum Edukacji Komunikacyjnej

Autor: Skrobiszewska Luiza wtorek, 20 lutego 2018 00:00

IMG 1471    W piątek 16 lutego w naszym Centrum Edukacji Komunikacyjnej odbyły się kolejne zajęcia dla dzieci z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wydarzenie jest organizowane wspólnie z Kujawsko-Pomorską Chorągwią ZHP.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 70